VÍRIVKA SOFTUB

Najpredávanejšia mobilná vírivka na svete.

Vírivka Softub je ľahká, prenosná, komfortná, tichá a úsporná k životnému prostrediu. Je určená k celoročnému použitiu v interiéri, alebo v exteriéri.

Vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, tepelnou izoláciounízkou hmotnosťou. Vysoko izolačný penový materiál Polybond, zaručuje okrem prvotriednej konštrukčnej pevnosti taktiež maximálne pohodlie v akejkoľvek polohe.

Vírivky Softub sú známe tým, že spĺňajú stanovené normy energetickej úspornostitichej prevádzky. Dômyselná zostava motoru, čerpadla a ohrevného systému zaisťuje, že väčšina tepla potrebného k dosiahnutiu požadovanej teploty vody sa v skutočnosti rekuperuje z tepla uvoľňovaného pri prací tohoto zariadenia.

V kombinácii s účinnou technológiou motoru WhisperTM to znamená, že spotreba energie je minimálna a starostlivosť o vodu je veľmi jednoduchá.


Vírivka Softub na Jar

Tichá a úsporná vírivka Softub patrí k najtichším na svete. Relaxujte vo večerných hodinách bez toho aby ste vyrušovali rodinu alebo susedov.

Vírivka Softub na Leto

Štýlová a luxusná vírivka je vhodná do akéhokoľvek prostredia vďaka dokonalým prvkom ako farebný výber vinylu či drevené alebo ratanové obloženie.

Vírivka Softub na Jeseň

V pohodlnej a prenosnej vírivke Softub s bezbariérovým sedením si môžete zvoliť svoju obľúbenú polohu a byť neobmedzený v pohybe.

Vírivka Softub v Zime

Slnko, dážď, sneh a ani mráz nepoškodí vysoko kvalitná materiál LeatherTex, ktorý zaisťuje vírivke Softub dlhú životnosť.


MODELY VÍRIVKY SOFTUB

Jeden guľatý tvar v troch rôznych veľkostiach Sportster, Legend, Resort a v troch univerzálnych farbách Almond, Camel, Mocca.
Vírivku Softub môžete doplniť dreveným alebo ratanovým obložením, ktoré dodáva vírivke určitý šmrnc.

Sportster 140

Najmenší z rady vírivek Softub, pre jednu osobu občas pre dve sa hodí do stiesnených priestorov, napr. do väčšej kúpeľne ako vírivá masážna vaňa

 

Legend 220

Stredný najpredávanejší model určený pre pár alebo menšie rodiny. K vírivke je možné priložiť drevené alebo ratanové obloženie.

 

Resort 300

S väčším priemerom a výškou je najväčším modelom kde sa zmestí až šesť ľudí. Vo vírivke Resort je vytvarovaný schodík pre jednoduchšie nastupovanie do vírivky.

 

Povedali o nás :

" stretla som na výstave spoločnosť HouseGarden a zamilovala som si ich vírivku Softub. Len veľmi ťažko som presvedčila môjho manžela, aby išiel so mnou na výstavu a ukázala mu ju. Nakoniec sme ju kúpili. Dokonca aj dnes, mi môj manžel ďakuje znovu a znovu, že som ho v tej dobe presvedčila, pretože to bolo to najlepšie rozhodnutie ! "

" neverili sme na prvotné informácie od predajcu, pokiaľ ide o spotrebu energie, ale v skutočnosti to bola pravda.
Mali sme veľa otázok, ale dostali sme veľmi odborné poradenstvo vo všetkých
záležitostiach. "


AKTUALITY

 

Výstava DomExpo v Nitre 2016

Aj vďaka vám bola táto výstava úspešná.
Ďakujeme za návštevu :)

 

Výstava Nábytok a bývanie v Nitre 2016

Prvý krát sme predstavili ratanové obloženie Stepper v medovej farbe a malo u Vás veľký úspech.
Ďakujeme za návštevu :)

 

Vzorová záhrada
HouseGarden - Dvorany nad Nitrou

Príďte sa pozrieť na najpredávanejšiu vírivku na svete, ukážeme vám vírivku Softub v bežnej prevádzke, dostanete informácie o jej vlastnostiach a výhodách.

Ak ste nikdy predtým vo vírivke Softub nesedeli a neviete si predstaviť ako vás prinúti uvolniť sa a zrelaxovať po namáhavom dni v práci, máte jedinečnú možnosť si vírivku vyskúšať na vlastnej koži priamo u nás v showroome.