VÍRIVKA SOFTUB

Najpredávanejšia mobilná vírivka na svete

Vírivka Softub je ľahká, prenosná, komfortná, tichá a úsporná k životnému prostrediu. Je určená k celoročnému použitiu v interiéri, alebo v exteriéri.

Vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, tepelnou izoláciou a nízkou hmotnosťou. Vysoko izolačný penový materiál Polybond, zaručuje okrem prvotriednej konštrukčnej pevnosti taktiež maximálne pohodlie v akejkoľvek polohe.

Vírivky Softub sú známe tým, že spĺňajú stanovené normy energetickej úspornosti a tichej prevádzky. Dômyselná zostava motoru, čerpadla a ohrevného systému zaisťuje, že väčšina tepla potrebného k dosiahnutiu požadovanej teploty vody sa v skutočnosti rekuperuje z tepla uvoľňovaného pri prací tohoto zariadenia.

V kombinácii s účinnou technológiou motoru WhisperTM to znamená, že spotreba energie je minimálna a starostlivosť o vodu je veľmi jednoduchá.


AKTUALITY

Vírivka Softub na výstave Nábytok a bývanie

 

Príďte sa zoznámiť s najpredávanejšou mobilnom vírivkou Softub.

Výstava Nábytok a bývanie sa bude konať v dňoch
od 8. - 13.3 2016
na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

Kde nás presne nájdete ?

Označenie stánku HouseGarden
v pavilóne G, číslo stánku 19.

Tešíme sa na Vašu návštevu.


VÍRIVKA SOFTUB vs. BEŽNÁ VÍRIVKA

STAROSTLIVOSŤ A DOPLNKY K VÍRIVKÁM

GALÉRIA VÍRIVKY SOFTUB, FOTKY OD ZÁKAZNÍKOV A FOTKY PRE INŠPIRÁCIU


PRIDAJTE SA K NÁM NA FACEBOOK

 

Pridávame novinky, fotky z udalostí, pozvánky na aktuálne výstavy a prezentácie, zaujímavosti o produktoch a mnoho ďalšieho.
Môžete sa s nami podeliť o vaše skúsenosti, komentovať fotografie, pýtať sa k produktom.

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

 

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.