Softub - najpredávanejšia mobilná vírivka na svete


  • Vírivka Softub je ľahká, prenosná, komfortná, tichá a úsporná k životnému prostrediu. Je určená k celoročnému použitiu v interiéri, alebo v exteriéri.
  • Vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, tepelnou izoláciou a nízkou hmotnosťou. Vysoko izolačný penový materiál Polybond, zaručuje okrem prvotriednej konštrukčnej pevnosti taktiež maximálne pohodlie v akejkoľvek polohe.
  • Vírivky Softub sú známe tým, že spĺňajú stanovené normy energetickej úspornosti a tichej prevádzky. Dômyselná zostava motoru, čerpadla a ohrevného systému zaisťuje, že väčšina tepla potrebného k dosiahnutiu požadovanej teploty vody sa v skutočnosti rekuperuje z tepla uvoľňovaného pri prací tohoto zariadenia.
  • V kombinácii s účinnou technológiou motoru WhisperTM to znamená, že spotreba energie je minimálna a starostlivosť o vodu je veľmi jednoduchá.VÍRIVKA SOFTUB vs. BEŽNÁ VÍRIVKA

 

STAROSTLIVOSŤ A DOPLNKY K VÍRIVKÁMGALÉRIA VÍRIVKY SOFTUB, FOTKY OD ZÁKAZNÍKOV A FOTKY PRE INŠPIRÁCIU

PRIDAJTE SA K NÁM NA FACEBOOK

  •  

Pridávame novinky, fotky z udalostí, pozvánky na aktuálne výstavy a prezentácie, zaujímavosti o produktoch a mnoho ďalšieho.
Môžete sa s nami podeliť o vaše skúsenosti, komentovať fotografie, pýtať sa k produktom.

 

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK

  •  

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.