VŠETKO ČO POTREBUJETE K VÍRIVKE

 Pre správnu kvalitu vody je dôležitá pravidelná starostlivosť, my vám ponúkame jednoduché a účinné produkty ako nato. Nezabúdame ani na zábavne doplnky k vírivkám a pre spríjemnenie atmosféry aj rôzne aromaterapie a soli do kúpeľa.

Pri správnej starostlivosti je vodu je potrebné meniť 3 – 4 krát za rok. Kartušový filter vodu zbavuje hrubých nečistôt a ozonizátor pomáha vodu 2x denne automaticky a efektívne dezinfikovať. Tým výrazne redukuje nutnosť jej ďalšej údržby. Pre optimálnu kvalitu vody sa odporúča pridanie malého množstva bezchlórovej / chlórovej chémie.

Soli a vône do víriviek sú najjednoduchší spôsob ako spríjemniť kúpeľ s nádhernou vôňou. Vône do víriviek sú špeciálne navrhnuté pre použitie do horúcej vody.
Aromaterapie
do víriviek sú nepenivé, nemajú žiadny vplyv na PH a chemizmus vody vo vírivke.

Originálne vodeodolné doplnky k vírivkám sú užitoční a vždy vítaní pomocníci, ktorí sú vždy na blízku pre chvíle strávené vo vírivke pre Vás či pre Vašich priateľov.

Softub MiniMe chladiaci box

 

Priemer 60 cm a výška 40 cm.

MiniMe je vyrobený z rovnakého materialu ako vírivka Softub a preto má vynikajúce izolačné vlastnosti. Slúži ako nádoba na ľad, malý bazénik, izolačný box.

Dobre namrazený ľad vydrží v tomto mini softubiku v horúcom lete dlhšie ako týždeň. To vystihuje skvelé izolačné vlastnosti.

Tento praktický doplnok oceníte pri Softub párty s priateľmi. Je ľahučký.

 

  • Farebná škála : Almond, Camel, Mocca
  • Cena s DPH : 369 €