8 HLAVNÝCH VÝHOD

Zoznámte sa s hlavnými výhodami mobilných víriviek Softub.

Umiestnenie

Jednoduchá manipulácia bez akýchkoľvek stavebných úprav, betónových podkladov. Pre umiestnenie vírivky potrebujete iba rovný povrch v interiéri alebo v exteriéri.

 

Bezpečnosť

Softub nemá žiadné pevné rohy alebo hrany. Má protisklzový povrch, čo zaručuje vyššiu bezpečnosť pri pohybe vo výrivke.

 

Komfort

Softub má najtichší motor na svete spomedzi všetkých víriviek a to vďaka pokročilej technológii WhisperTM. Je vyrobený zo špeciálnych materiálov, ktoré sú mäkké a príjemné na dotyk.

 

Inštalácia

Jednoduchá a rýchla inštalácia v priebehu pár minút. Bez akýchkoľvek komplikovaných inštalácií vody, elektrického vedenia, ističov. Pripojenie vírivky do bežnej zástrčky 220 V.

 

Mobilita

Klasické mobilné vane majú nosnosť až do 500 kg, pričom najťažšia Softub vírivka váži iba 47 kg. Presťahovanie je ľahké jednoduché a rýchle.

 

Trysky 

Strategicky umiestnené trysky majú nastaviteľný smer aj výkon. Voľnosť pohybu umožňuje cielenú masáž a účinnú hydroterapiu. Intenzitu trysiek si nastavujete ľubovoľne.

Ohrev vody

Voda v Softub sa ohreje na 40 °C pomocou len obehového čerpadla. Softub nepotrebuje žiadne prídavné kúrenie. Vďaka tejto technológii spotrebuje Softub málo energie. 

Použitie

Vírivka Softub je vyrobená s veľmi dobrého izolačného materiálu, preto dokáže udržať teplotu vody na 40 °C aj pri mínusových vonkajších teplotách. Je k dispozícii 365 dní v roku!

ZDRAVIE A ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Kúpanie vo vírivke Softub nie je len o zábave.

Artróza

Každodennou námahou kĺbov vzniká ochorenie artróza - ochorenie kĺbov z preťaženia. Neustálim namáhaním kĺbom sa poškodí najskôr chrupavka, ktorá je už ťažko nahraditeľná. Kúpeľ vo vírivke Softub pomáha odľahčiť namáhané kĺby, umožňuje precvičenie bolestivých častí tela v horúcej perlivej vode.
Vírivka Softub svojím tvarom umožňuje natiahnutie celého tela, nasmerovanie bolestivej časti tela k prúdu bubliniek.  Opakovaným precvičením kĺbov vo vode, ktorá telo nadľahčuje, sa posiluje odolnosť artrických kĺbov.      

 

Hydroterapia

Liečebná moc vody sa uznáva už od pradávnych dôb. Hydroterapia je jedným z najstarších typov liečenia.
Hydroterapia spočíva na predstave, že voda je základom života. Je základnou zložkou ľudského tela. 
Vo svojich rôznych formách sa používa k navodeniu relaxácie, k stimulácii obehu krvi, k odstráneniu nečistôt, k uvoľňovaniu stuhnutia a bolesti svalov. Je obzvlášť vhodná pre diabetikov, ktorí nie sú schopní cvičiť. 
Pomocou tepla, vztlaku a pohybu vody sa telo dokáže dokonale zregenerovať. 
V teple a v Softub vírivke sa krvné cievy otvoria, krv absorbuje teplo z vody a šíri ho po celom tele. Organizmus sa prečistí a rany sa rýchlejšie hoja.
Telo pri hydroterapii produkuje elektronické impulzy, ktoré uvolňujú rôzne chemické látky a hormóny. Tieto hormóny pomáhajú k uzdraveniu tela a k lepšiemu pocitu.

 

Stres

V dnešnej dobe sa mnoho z nás vystavuje každodennému stresu. Dlhodobím pôsobením stresu vznikajú zdravotné problémy, nespavosť, bolesti hlavy, vysoký krvný tlak, podráždenosť. Stres sa na tele prejavuje napätím svalov a zmyslov. Vo chvíli ako sa ponoríte do vírivky Softub, sa začne z krvi vyplavovať adrenalín a zníži sa krvný tlak. Jemnou masážou bubliniek po celom tele sa telo uvoľňuje a vyplavuje nahromadený stres.
Výsledkom je nenahradiťeľná pohoda tela i duše.